Sklep internetowy

Kominy wentylacyjne

kominy wentylacyjne izolowane

Produkujemy kominy wentylacyjne izolowane z blachy ocynkowanej, nierdzewnej oraz kwasoodpornej.

Głównym naszym produktem są elementy do wentylacji z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm w wymiarze wewnętrznym ø150 oraz wymiarze zewnętrznym ø225 mm, izolowane matą Ventilam Alu. Tylko elementy z tego rozmiaru produkowane są na tak zwaną „półkę” (oczywiście poza sezonem). Inne typoszeregi produkowane są tylko i wyłącznie na zamówienie.

Mata Ventilam Alu produkowana jest z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych jednostronnie pokrytą zbrojoną folią aluminiową z charakterystycznym prostopadłym układem włókien w stosunku do powierzchni blachy.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym:

http://net.jelwent.pl

lub

http://jelwent.net

Produkowane rury są wykonane w technologii felcu wzdłużnego, a kształtki jako elementy zgrzewane. Ustniki oraz przejścia dachowe są dodatkowo uszczelniane na łączeniu blach.

PAMIĘTAJ!

Rury mufa/nypel wykonane są jako stożkowe. Brak możliwości przycięcia. Długości pośrednie wykonujemy na specjalne zamówienia.

Nawietrzaki

Elementem niezbędnym w każdym procesie spalania (kotły gazowe, kotły na paliwa stałe i płynne) jest dopływ świeżego powietrza.

Produkujemy nawietrzaki zwane także podokiennymi w dwóch standardowych wymiarach: NAP 1020/50N oraz NAP 1030/50N, a także na specjalne zamówienie układy typu „Z” do kotłowni.

nawietrzak podokienny
nawietrzaki podokienne

Nawietrzak NAP składa się z kanału z blachy ocynkowanej z przegrodami o długości 500 mm, kratki wewnętrznej metalowej z regulacją przepływu malowanej proszkowo w kolorze białym oraz zewnętrznej czerpni ściennej z blachy ocynkowanej z daszkiem oraz siatką o oczkach 6 x 6 mm. Kanał połączeniowy można skrócić do minimalnej długości 270 mm.

  •   Przekrój nawietrzaka NAP 1020/50N wynosi 105×210 mm (220,5 cm²).
  •   Przekrój nawietrzaka NAP 1030/50N wynosi 105×310 mm (325,5 cm²).

Na zamówienie produkujemy także nawietrzaki z kanałem połączeniowym oraz daszkiem w wersji z blachy nierdzewnej lub kwasoodpornej. Kratka wewnętrzna pozostaje bez zmian.